Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Multifunkční flexibilní pilotní dopřádací stroj je vyvinut společností Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., integrující dlouholeté zkušenosti v oblasti spřádání chemických vláken a výrobních technologií systémové integrace. Tento stroj může spřádat polyester (PET), nylon (PA6, PA66), polypropylen (PP) a také materiály lékařské kvality, jako jsou PET, PA a PP.
Jako základní model dopřádacího stroje se vyznačuje:
· Vzduchová zhášecí komora: Rozměr 200 cm × 900 cm
·Dvoušnekový vytlačovací systém
·Tři páry horkých galet (každá obsahuje horkou galetu a separační válec), s 1-2 fázovým kreslením.
· Poloautomatický navíječ (volitelně upgrade na plně automatický navíječ s traverzovým vedením nebo vedením závitu křídla birotoru)
| Standardní pilotní stroj pro předení taveniny | |
| Model | SF-01 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Hmotnost | 5000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~2 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 300 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 3 Hot Godety (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddělovací role (Φ110 mm × 280 mm) |
| Množství Godet | 3 |
| Fáze kreslení | 1-2 etapa |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozici automatický režim) |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 60 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více