Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Prvotřídní pilotní tavný spořádací stroj je vylepšenou verzí našeho standardního pilotního tavného dopřádacího stroje. Může být široce používán v různých vědeckých výzkumných institucích, univerzitách a výrobcích chemických vláken.
Základní specifikace:
Komora pro zhášení vzduchu: 200 cm × 900 cm
Extruzní a protahovací systém: Dvoušnekový extrudér s pěti páry horkých galet a 3 separačními válci
· Možnost kreslení: 1-4 fázová kresba s flexibilní kombinací.
· Poloautomatický navíječ králičího ucha (volitelný upgrade na plně automatický navíječ s traverzovým vedením nebo birotorovým vedením závitu křídla)
| Prémiový pilotní stroj na předení taveniny | |
| Model | SF-02 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 3000 mm × 3000 mm × 2700 mm |
| Hmotnost | 6000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~2 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 300 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Množství Godet | 3 |
| Fáze kreslení | 1-4 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozici automatický režim) |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Maximální výkon | 150 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více