Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento spořádací stroj je určen pro lékařské PGA vstřebatelné stehy a může také spřádat mnoho dalších materiálů.
Základní specifikace:
·Extruzní a protahovací systém: Jednošnekový extrudér s pěti páry horkých galet
· Možnost kreslení: 1-2 fáze kreslení s flexibilní kombinací.
· Množství cívek: 1-6 cívek
| PGA Pilotní stroj na zvlákňování taveniny | |
| Model | SF-08 |
| Materiál | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| proces | FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 2000 mm × 3000 mm × 3800 mm |
| Hmotnost | 6000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~6 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 4500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 1000 m/min~3500 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Šroub | Šroub: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Množství Godeta | 3 |
| Fáze kreslení | 1-4 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Auto Mode |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 150 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více