Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento sřádací stroj je třísložkový sřádací stroj s plochou 200 cm x 900 cm vzduchové chladicí komory. Tři šrouby se třemi páry horkých galet (každý se skládá z horké galety a separační války) . Je vybaven poloautomatickým navíječem (volitelný upgrade na plně automatický navíječ s příčným vedením nebo vedením závitu birotorového křídla), nejvyšší rychlost procesu navíjení může dosáhnout až 5000 metrů za minutu.
| Třísložkový pilotní stroj pro předení taveniny | |
| Model | SF-07 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 3000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Hmotnost | 6000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~2 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 300 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 3: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Množství Godet | 3 |
| Fáze kreslení | 1-2 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 3 Hot Godety (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddělovací role (Φ110 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozici automatický režim) |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 70 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více