Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento spořádací stroj je vylepšenou a vylepšenou verzí. Vybaveno plně automatickým navíječem nitě typu birotor s křídlovým vodítkem (volitelně k plně automatickému navíječi s příčným vodítkem). Celková velikost vybavení je poměrně vysoká, výška třívrstvé plošiny se blíží 5 metrů. Plocha zhášecí komory vzduchu je 200 cm*1800 cm a chladicí výkon vlákna je vynikající.
| Pilotní spořádací stroj na průmyslové přípravky Nylon 66 | |
| Model | SF-03 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 3000 mm × 3000 mm × 6000 mm |
| Hmotnost | 7000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~6 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 1500 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Průvodce závitem Birotor Wing |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Množství Godet | 4 |
| Fáze kreslení | 1-4 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 1800 mm |
| Kombinace | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Auto Mode |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 150 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více