Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento spořádací stroj je vyhrazený modelem prémiového dopřádacího stroje. Speciálně se používá pro výrobu vysokopevnostního vlákna PLA. Není potřeba žádná instalace, integroval dohromady šnekový extrudér, dávkovací čerpadlo, sřádací paprsek, vzduchovou zchlazovací komoru, finišovací systém, galetové válce, horké galety, klimatizace a elektronický řídicí systém. Lze jej použít po připojení napájení a tlačeného vzduchu.
| Vysokopevnostní CHKO pilotní spořádací stroj | |
| Model | SF-04 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 3800 mm × 4000 mm × 2700 mm |
| Hmotnost | 6000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~6 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 1500 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Průvodce závitem Birotor Wing |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Množství Godet | 3 |
| Fáze kreslení | 1-4 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Auto Mode |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 150 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více