Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento řádací stroj je spořádací stroj základního typu, který mění jeden ze šneků v systému dvou šneků na souběžně rotující extrudér s trojitým šnekem, který je vybaven pomocným čerpadlem a smíchané materiály lze zvlákňovat bez granulace. Je zvláště vhodné pro výzkumné instituce, podniky chemických vláken a univerzity ke studiu procesů různých materiálů, jako jsou PET, PA, PP a PLA.
| Pokročilý pilotní stroj pro předení taveniny | |
| Model | SF-05 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Hmotnost | 5000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~2 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 300 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Množství Godet | 3 |
| Fáze kreslení | 1-2 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Šroub | Šroub 1:φ25mm,L/V:28:1 Šroub 2:Homodromní 3 šrouby φ25mm,L/D:48:1 |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinace | 3 Hot Godety (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddělovací role (Φ110 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozici automatický režim) |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 60 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více