Provádějte výzkum, návrh, výrobu a inženýrské služby FDY, POY, HOY a průmyslových stroj...
Tento sřádací stroj je vybaven 7 páry horkých galet a jednou texturovací tryskou BCF. Plocha zhášecí komory vzduchem je 200 cm x 1 600 cm, což představuje pronájem k chlazení svazku vláken. Stroj integruje funkce kreslení a spřádání a je zvláště vhodný pro testování různých materiálů, jako jsou PET, PA a PP.
| Draw and Spin BCF Pilot Spinning Machine | |
| Model | SF-06 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a další materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY, BCF |
| Záruka | 1 rok |
| Rozměr (D*Š*V) mm | 6000 mm × 3 000 mm × 3 000 mm |
| Hmotnost | 10 000 kg |
| č. Paličkovaná | 1~8 |
| Maximální rychlost navíjení (mechanické) | 5500 m/min |
| Rychlost navíjení (pracovní) | 1500 m/min ~ 5000 m/min |
| Režim Traverse | Traverzový průvodce |
| Šroub | Šroub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Šroub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Množství Godet | 4 |
| Fáze kreslení | 1-6 etapa |
| Průměr zvlákňovací trysky | φ85 mm |
| Prostor vzduchové zhášecí komory | 200 mm × 1600 mm |
| Kombinace | 14 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Auto Mode |
| Způsob vytápění | Parní plášť, indukční ohřev, bezkontaktní termometrie |
| Maximální teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Moc | 180 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobrazit víceA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobrazit více1. Úvod: Proč je PHA dalším průlomem ve vláknových materiálech Na pozadí globálních omezení plastů a cílů uhlíkové neutrality prochází texti...
Zobrazit víceÚvod: Nové požadavky na vlákninu ve věku sportu a wellness Poháněna celosvětovým trendem athleisure, rostoucí poptávkou po zdravotnických a zdravo...
Zobrazit více